Ballina Showbiz Nuk ka më dyshime, Kylie Jenner dhe Travis Scott janë sërish bashkë

Nuk ka më dyshime, Kylie Jenner dhe Travis Scott janë sërish bashkë

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Kylie Jenner dhe Travis Scott duket se kanë vendosur t’i japin një tjetër mundësi njëri-tjetrit. Prindërit e vajzës 3 vjeçare, Stormi, janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin ditët e fundit ndërsa festonin 29 vjetorin e lindjes së Scott në Miami.

Megjithatë, së fundmi një burim për Entertainment Tonight ka konfirmuar se dyshja kanë nisur sërish një lidhje romantike. “Kylie dhe Travis po argëtohen së bashku. Ata kanë patur një lidhje të fortë dhe po eksplorojnë marrëdhënien e tyre romantikisht përsëri.”, tha burimi.

Ylli i “Keeping With The Kardashians” dhe reperi kanë patur një romancë që nga viti 2017. “Ata kanë qenë bashkë-prindërues kaq të mirë dhe kanë shumë dashuri për njëri-tjetrin. Të gjithë përreth tyre mund ta shohin këtë.”, shtoi më tej burimi.

KUWTK: Kylie Jenner Shares Photos Of Travis & Stormi For Rapper's B-Day

Back together? Kylie Jenner and Travis Scott continued to fuel reconciliation rumors as they flew home together on her private jet on Sunday after celebrating his birthday in Miami

Cozying up: After spending the weekend partying it up, the makeup mogul, 23, and 29-year-old rapper were seen boarding the same flight

/abcnews.al

 

The post Nuk ka më dyshime, Kylie Jenner dhe Travis Scott janë sërish bashkë appeared first on Abc News.

---- ---- ----
-----