Ballina Showbiz Nuk ka frikë nga koronavirusi, ylli 33-vjeçar në çdo moment ekspozon format...

Nuk ka frikë nga koronavirusi, ylli 33-vjeçar në çdo moment ekspozon format bombastike (FOTO)

151
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pak ditë më parë ajo zbuloi se kishte humbur disa kilogramë, pas 7 ditëve që kishte nisur dieten detoks.

Është fjala për Lauren Goodger, e cila nuk reziston dot pa i treguar format e saj bombastike në çdo moment.

Së fundmi ylli 33-vjeçar është fotografuar teksa shijonte një darkë, e veshur me një pale pantallona të ngushta dhe një bluzë që i zbulonte më shumë seç duhet gjoksin.

---- ---- ----
-----