Ballina Showbiz Nuk i rezistoi dot kohës me diell, moderatorja sportive tregon linjat perfekte...

Nuk i rezistoi dot kohës me diell, moderatorja sportive tregon linjat perfekte me bikini (FOTO)

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Moderatorja e njohur sportive, Lei Kraja, fundjavën e shijon në mënyrën më të mirë të mundshme. Sot, ajo ka postuar një foto teksa shfaqet duke marrë rreze dielli.

Pas një jave të gjatë pune në “DigitAlb”, Lei izolohet në fundjavë në shtëpinë e saj. Nga aty nuk mungojnë as fotot provokuese për ndjekësit e saj të shumtë.

Ndërkohë poza e postuar ditën e sotme është realizuar teksa Lei mundohet të përfitojë nga koha e bukur me diell për të marrë sado pak rreze.

Moderatorja bukuroshe është në oborrin e shtëpisë së saj dhe sigurisht që e ka marrë dhe masat mbrojtëse për fytyrën, pra kapele dhe syze.

---- ---- ----
-----