Ballina Showbiz Nuk i pëlqeu vetja bionde, Fifi bën ndryshimin e papritur në pamje

Nuk i pëlqeu vetja bionde, Fifi bën ndryshimin e papritur në pamje

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur që në paraqitjen e saj në The Voice of Albania dhe tani Filloreta Raçi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Këngëtarja që në publik njihet me emrin artistik, Fifi, arriti që të bëhet një kantautore shumë e suksesshme ndonëse në moshë të re, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj, Fifi është shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Ajo së fundi ka publikuar një foto ku shihet se është bërë bionde.

Mirëpo, duket se kjo nuk i pëlqeu asaj pasi menjëherë u kthye në ngjyrën e saj natyrale./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----