Ballina Showbiz Nuk i lë vend imagjinatës/Biondja më e kërkuar e momentit bën nami,...

Nuk i lë vend imagjinatës/Biondja më e kërkuar e momentit bën nami, nxjerr…

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lucie Donlan është bërë e njohur në një realit show dhe tashmë shihet si një nga femrat më seksi në Britaninë e Madhe.

22-vjeçarja ka pozuar në disa foto mjaft provokuese ku shfaqet me një palë bikini të zeza shumë ekstravagante

---- ---- ----
-----