Ballina Showbiz Nuk i ka mbushur ende dy muaj të plotë, djali i Almedës...

Nuk i ka mbushur ende dy muaj të plotë, djali i Almedës pozon si “model”

59
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është në kulmin e lumturisë .

Modelja e mirënjohur shqiptare, Almeda Abazi, po shijon ditët më të bukura me djalin e saj, Efehanin. Almeda dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman, në muajin maj janë bërë prindër për herë të parë, shkruan rtv21.

Që nga lindja e deri më sot çifti nuk kanë hezituar të publikojnë imazhe të ëmbla të djalit, kurse, sot Alemda publikoi fotosesionin e parë të Efehanit.

---- ----
-----