Ballina Showbiz Nuk është e popullarizomë, por kjo është vajza më e bukur e...

Nuk është e popullarizomë, por kjo është vajza më e bukur e Shyhretes

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gresa ua kalon motrave me bukuri edhe pse kjo është ekspozuar më së paku në media.

Jemi mësuar që të përflitet vetëm për dy vajzat e Shyhrete Behlulit.

Njomza dhe Engji, gjithmonë kanë qenë të pranishme në ballinat e mediave rozë, sepse për to gjithmonë ka pashr çfarë të shkruhet e të thuhet, shkruan Kosovarja.

Por, për vajzën tjetër Gresën, kjo nuk ka ndodhur asnjëherë. Kjo sepse gjithmonë ka qenë e rezervuar në këtë pjesë, dhe nuk i ka pëlqyer vëmendja dhe meditiazimi.

Në vitet e fundit sikur ka ndryshuar, dhe është pajtuar me faktin që ndonjëherë të jetë pjesë e lajmeve, e shkrimeve.

Nuk është se ka shumë për të folur përt të, por ajo çfarë kryesisht shkruhet për të është puna e saj dhe bukuria që secilën ditë e më shumë po i shtohet.

Këtë po e dëshmojnë edhe fotografitë e vazhdueshme që i sjell, ku herë herë di edhe të befasojë me sharmin e saj, ashtu sikur në këtë postim të fundit që bëri, ku me të parë krijoi përshtypjen se është bërë më tërheqëse se sa motrat e saj.

---- ----
----
-----
-----