Ballina Showbiz Nuk e prisni, kështu përfundon seriali “Mos ma lësho dorën”

Nuk e prisni, kështu përfundon seriali “Mos ma lësho dorën”

519
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ngjarje të papritura do të ndodhin në fundin e serialit “Mos ma lësho dorën”

Aktualisht është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara në Turqi, “Mos ma lësho dorën”. Ata të cilët janë duke e ndjekur po presin se si do të zhvillohet ngjarja tuje.

Shumë intriga do të thuren, e do të hyjnë personazhe të reja të cilat priten të shfaqen epizodë pas epizode. Aktorët e serialit muajin e kaluar kanë përfunduar xhirimet e sezonit të parë.

Në këtë sezon Xhenku dhe Azra do martohen, mirëpo dasma e tyre do të përfundojë në një tragjedi.

---- ---- ----
-----