Ballina Showbiz Nuk e përballoi vdekjen e babait, aktori i njohur turk shtrihet në...

Nuk e përballoi vdekjen e babait, aktori i njohur turk shtrihet në spital

19
SHPËRNDAJE

Kivanç Tatlitug, është aktori turk në biografinë e të cilit, shkruhet se është me prejardhje shqiptare.

Ai u bë i njohur në publikun shqiptar në shumë role, por me atë që njihet më shumë është ai i ‘Mehmetit’ në serialin ‘Gymysh’, shkruan ORAinfo.

Së fundi ai ka humbur babain dhe që nga ajo kohë ai është shtrirë në spital.

Kivanç është helmuar dhe pasi i është pastruar stomaku ai është kthyer në shtëpi./ORAinfo/

-----