Ballina Lajme Bota/Rajoni Nuk e kishte mbuluar mirë kokën me shami, iraniani godet me shqelm...

Nuk e kishte mbuluar mirë kokën me shami, iraniani godet me shqelm gruan (FOTO)

64
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një burrë ka sulmuar një grua në Iran me pretendimin se nuk kishte mbuluar mirë kokën me mbulesë, por ky veprim vetëm sa i kushtoi shtrenjtë, pasi ajo iu kundërvu duke e goditur me grushte.

Ngjarja është zhvilluar në Teheran.

Në anën tjetër policia po analizon pamjet dhe është vënë pas burrit që sulmoi gruan e panjohur, të cilës i shkaktoi lëndime trupore nga goditja me shqelm.

---- ----
----
-----
-----