Ballina Showbiz Nuk e keni pritur, Albatrit Muqiqi jep lajmin e madh

Nuk e keni pritur, Albatrit Muqiqi jep lajmin e madh

57
SHPËRNDAJE

Albatrit Muqiqi është këngëtari i mirënjohur kosovar.

Ai është djali i vetëm i çiftit Merita Spahiu dhe Nysret Muqiqi, përcjell ORAinfo.

Albatriti trashëgoi talentin e prindërve dhe tani është një këngëtar tejet i sukseshëm.

Ai së fundi ka dhënë lajmin se së shpejti do të sjellin një këngë së bashku me prindërit e tij./ORAinfo/