Ballina Showbiz Nuk e keni parë më herët, Elita publikoi foton më interesante nga...

Nuk e keni parë më herët, Elita publikoi foton më interesante nga dasma e saj

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo është e martuar me këngëtarin e mirënjohur, Gjikon dhe tani po shijojnë muajt e parë si prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar duke u përkujdesur për djalin, Elita është tejet aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar disa imazhe të pa para nga dasma.

E më e veçanta duket të jetë kjo foto ku shihen çifti pranë prindërve./ORAinfo/

---- ----
-----