Ballina Showbiz Nuk e keni parë kurrë me parë, ja si duket “Pajtesa” në...

Nuk e keni parë kurrë me parë, ja si duket “Pajtesa” në bikini

413
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ata të dy po e shijojnë muajin e mjaltit.

Aktorja e njohur kosovare, Fiona Gllavica dhe bashkëshorti i saj, Arbnor Pacolli ndodhen në pushime.

Çifti është duke shijuar pushimet në Turqi, nga ku edhe po publikojnë pamje të shumta në rrjete sociale.

Fiona, apo e njohur si “Pajtesa” nga seriali “O Sa Mirë” sot ka publikuar një storie te bukur, në të cilën shihet me bashkëshortin.

Ajo po ashtu, në instagram sot ka publikuar një foto të bukur në bikini, në të cilën ka marrë pëlqime dhe komente të shumta nga 63 mijë e 500 ndjekësit e saj, shkruan rtv21.

Fiona Gllavica dhe Arbnor Pacolli u kurorëzuan më 12 korrik nga i pari i Prishtinës, Shpend Ahmeti.

---- ----
----
-----
-----