Ballina Showbiz Nuk e keni parë asnjëherë, ky është vëllau i Mimoza Shkodrës

Nuk e keni parë asnjëherë, ky është vëllau i Mimoza Shkodrës

67
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mimoza Shkodra, na ka prezantuar me vëllain e saj,

Ajo është një këngëtare mjaft e dashur për publikun kjo për shkak të projekteve të saj muzikore që pëlqehen shumë, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja Mimoza Shkodra ka qenë vazhdimisht në fokus të mediave rozë edhe për shkak të jetës së saj private.

Ndërsa së fundmi Mimoza ka vendosë që ta njoftoj publikun edhe me vëllaun e saj.

Fotografia vëlla e motër ka marrë mijëra pëlqime, ngase këngëtarja është mjaft e ndjekur nëpër rrjetet sociale.

Kujtojmë që kënga e fundit e Mimozës është në bashkëpunim me Skerdin dhe u prit mjaft mirë.

---- ---- ----
-----