Ballina Showbiz Nuk duhen humbur, publikohen pamje të rralla nga dasma e Yllka Kuqit

Nuk duhen humbur, publikohen pamje të rralla nga dasma e Yllka Kuqit

143
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

E thjeshtë dhe e bukur, Afrona ‘kompleksoi’ vajzat me paraqitjen e fundit

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Yllka Kuqi, para pak kohësh është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka sjellë në jetë një vajzë që e kanë pagëzuar me emrin, Luiza, shkruan ORAinfo.

E pas lindjes, Yllka nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar pamje nga dasma e saj.

Si tani edhe atëherë Yllka gjithmonë një bukuroshe e vërtetë./ORAinfo/

E thjeshtë dhe e bukur, Afrona ‘kompleksoi’ vajzat me paraqitjen e fundit

---- ----
----
----- ----
-----