Ballina Showbiz Nuk do t’ju besoni syve, kaq shumë i ngjan motra Adelina Tahirit

Nuk do t’ju besoni syve, kaq shumë i ngjan motra Adelina Tahirit

40
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Bayerni kthen sytë kah ylli i Chelseas

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Po aq e përfolur sa ajo është edhe familja e saj.

E vëmendje të madhe merr edhe motra e saj, Diana e cila është një kopje e motrës./ORAinfo/

Bayerni kthen sytë kah ylli i Chelseas

---- ----
----
----- ----
-----