Ballina Showbiz Nuk do t’iu besoni syve, në këtë gjendje ka përfunduar Yllka Gashi

Nuk do t’iu besoni syve, në këtë gjendje ka përfunduar Yllka Gashi

204
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Yllka Gashi është aktorja që për vite ka qenë shumë aktive në filma e seriale shqiptare.

Ajo tani është shkëputur nga karriera në Kosovë për të shkuar në Amerikë ku jeton tani me burrin dhe vajzën e saj, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është larguar që sa kohë, ajo nuk është harruar nga publiku dhe ende posedon shumë fansa.

Por, tani duket se do t’i rikthehet filmave, ku ka publikuar një foto nga xhirimet.

Në rolin në fjalë, Yllka po duket paksa e lodhur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----