Ballina Showbiz Nuk do t’iu besoni syve, në këtë gjendje ka përfunduar Learta

Nuk do t’iu besoni syve, në këtë gjendje ka përfunduar Learta

121
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Edhe dje ajo ka vazhduar të publikoi pamje nga kanagjegji, ku shkëlqeu me pamjen.

Por, pas kësaj ajo publikoi një pamje në të cilën shihej e shtrirë dhe dukej shumë e lodhur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----