Ballina Showbiz Nuk do t”iu besoni syve, në këtë gjendje ka përfunduar “Gylsereni”

Nuk do t”iu besoni syve, në këtë gjendje ka përfunduar “Gylsereni”

71
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është një aktore shunë e dashur për publikun shqiptar.

Një ndër aktoret më të dashura turke, Nurgul Yesilcay u ka munguar fansave të saj.

Ani pse ndoshta nuk e keni parë në ndonjë serial së fundmi, aktorja gjen mënyra të ndryshme për të qëndruar afër atyre që e duan.

Aktorja së fundmi ka pranuar disa pyetje nga fansat e saj në Instagram, ku ka dhënë shumë detaje rreth planeve të saj.

Në njërën prej tyre është pyetur rreth projekteve të reja filmike si dhe serialeve, ku me përgjigjen e saj i ka dëshpëruar fasnat.

Nurgul ka treguar se këtë vit ajo ka hequr dorë nga serialet pasi që vetën më shumë po e gjenë në teatro.

Ajo çfarë vërehet te aktorja është se ka ndryshuar shumë.

---- ----
----
-----
-----