Ballina Showbiz Nuk do t”iu besoni syve, në këtë gjendje ka përfunduar “Gylsereni”

Nuk do t”iu besoni syve, në këtë gjendje ka përfunduar “Gylsereni”

65
SHPËRNDAJE

Ajo është një aktore shunë e dashur për publikun shqiptar.

Një ndër aktoret më të dashura turke, Nurgul Yesilcay u ka munguar fansave të saj.

Ani pse ndoshta nuk e keni parë në ndonjë serial së fundmi, aktorja gjen mënyra të ndryshme për të qëndruar afër atyre që e duan.

Aktorja së fundmi ka pranuar disa pyetje nga fansat e saj në Instagram, ku ka dhënë shumë detaje rreth planeve të saj.

Në njërën prej tyre është pyetur rreth projekteve të reja filmike si dhe serialeve, ku me përgjigjen e saj i ka dëshpëruar fasnat.

Nurgul ka treguar se këtë vit ajo ka hequr dorë nga serialet pasi që vetën më shumë po e gjenë në teatro.

Ajo çfarë vërehet te aktorja është se ka ndryshuar shumë.

-----