Ballina Showbiz Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është dobësuar Neca

Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është dobësuar Neca

11
SHPËRNDAJE

Neca tashmë është shumë e njohur për publikun.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën duket se është dobësuar shumë./ORAinfo/

-----