Ballina Showbiz Nuk do t”iu besoni syve, ja si dukeshin Nora dhe Roberti në...

Nuk do t”iu besoni syve, ja si dukeshin Nora dhe Roberti në ditën e fejesës

104
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është përfolur shumë për ta.

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë çifti më i dashur i estradës, përveç se janë burë e grua dyshja ushtrojnë edhe profesionin e njëjtë.

Se kanë një jetë të lumtur se bashku e dëshmojnë çdo herë me publikimin e fotografive të ndryshme në rrjetet sociale së bashku.

Nora dhe Roberti, dashurinë e tyre me martesë e kanë kurorëzuar më 2 shtator të vitit 2014, shkruan rtv21.tv

Dyshja për ditën e tyre më të rëndësishme patën organizuar një festë madhështore, të cilën e keni parë përmes fotografive të shumta, të cilat kanë qarkulluar në rrjetet sociale.

Mirëpo, në fotografinë më poshtë çiftin mund ta shihni se janë dukur në fejesën e tyre.

Nga martesa e tyre, çifti janë prindër të një vajze , të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Rene. “Ska inat” titullohet bashkëpunimi i Norës dhe Robertit, të cilin e kanë publikuar në vitin 2017.

---- ---- ----
-----