Ballina Showbiz Nuk do t’ia di për koronavirus, Remzie Osmani mbush sallat e dasmave

Nuk do t’ia di për koronavirus, Remzie Osmani mbush sallat e dasmave

80
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dafina Zeqiri ndryshon sërish pamjen, do të befasoheni me stilin e ri të flokëve

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se i ka mbushur sallat e dasmave./ORAinfo/

Dafina Zeqiri ndryshon sërish pamjen, do të befasoheni me stilin e ri të flokëve

---- ----
----
----- ----
-----