Ballina Showbiz Nuk do të mund ta njihni tani Mirsa Kërcelin, shikoni si është...

Nuk do të mund ta njihni tani Mirsa Kërcelin, shikoni si është shëndoshur

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ishte një ndër këngëtaret më aktive të skenës muzikore shqiptare.

Mirsa Kërceli është këngëtarja që për aq kohë sa ishte në skenë i solli publikut vetëm hite, përcjell ORAinfo.

Tani, ajo është larguar nga skena por jo edhe nga publiku pasi që përherë e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar nje foto familjare dhe ajo që mori gjithë vëmendjen është se Mirsa është shëndoshur shumë ndër vite./ORAinfo/

---- ----
-----