Ballina Showbiz Nuk do të mund ta njihni tani Mirsa Kërcelin, shikoni si është...

Nuk do të mund ta njihni tani Mirsa Kërcelin, shikoni si është shëndoshur

11
SHPËRNDAJE

Ishte një ndër këngëtaret më aktive të skenës muzikore shqiptare.

Mirsa Kërceli është këngëtarja që për aq kohë sa ishte në skenë i solli publikut vetëm hite, përcjell ORAinfo.

Tani, ajo është larguar nga skena por jo edhe nga publiku pasi që përherë e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar nje foto familjare dhe ajo që mori gjithë vëmendjen është se Mirsa është shëndoshur shumë ndër vite./ORAinfo/

-----