Ballina Showbiz Nuk do të besoni, ja sa vite mbush sot Azra

Nuk do të besoni, ja sa vite mbush sot Azra

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Alina Boz është një prej aktoreve më të pëlqyera nga kinematografia turke.

Ndonëse në moshë shumë të re, ajo arriti të jetë pjesë e shumë filmave dhe serialeve tejet të njoura turke, përcjell ORAinfo.

Suksesi i saj vazhdoi edhe jashtë kufijve kombëtarë dhe në publikun turk ajo u bë e njohur me rolin e ‘Azrës’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’.

Ajo sot feston ditëlindjen dhe ndonëse duket më e madhe Azra sot mbush 21 vite./ORAinfo/

---- ---- ----
-----