Ballina Showbiz Nuk do të besoni, ja sa vite mbush sot Azra

Nuk do të besoni, ja sa vite mbush sot Azra

28
SHPËRNDAJE

Alina Boz është një prej aktoreve më të pëlqyera nga kinematografia turke.

Ndonëse në moshë shumë të re, ajo arriti të jetë pjesë e shumë filmave dhe serialeve tejet të njoura turke, përcjell ORAinfo.

Suksesi i saj vazhdoi edhe jashtë kufijve kombëtarë dhe në publikun turk ajo u bë e njohur me rolin e ‘Azrës’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’.

Ajo sot feston ditëlindjen dhe ndonëse duket më e madhe Azra sot mbush 21 vite./ORAinfo/

-----