Ballina Showbiz Nuk do ta njihni, ja si dukej “Feridja” kur ishte e re

Nuk do ta njihni, ja si dukej “Feridja” kur ishte e re

83
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kështu dukej “Feridja” kur ishte e re.

Njëra ndër aktoret më të dashura turke, Seray Gozler, e njohur me rolin e gjyshes Feride në serialin “Mos ma lësho dorën”, fitoi dashurinë e fansave që nga fillimi i serialit.

57-vjeçarja ka vite që është pjesë e kësaj industrie dhe njihet për rolet e shumta, ndër to: “Yalanci”, “Arka Sokaklar”, “Aynalar”, “Son Bahar”, “Sultan”, “Hayat Sarkisi”, e shumë të tjera.

Nga rolet e saj të shumta, i kemi mbledhur disa fotografi të cilat tregojnë se sa e bukur dhe elegante ishte gjyshja “Feride” kur ishte më e re.

Ende vazhdon të jetë e tillë, shkruan rtv21. Aktorja në jetën reale është shumë ndryshe nga ajo në serial, madje disa vështirë se mund ta njohin.
Aktorja aktualisht është duke jetuar në Stamboll. Seray është e martuar me aktorin e njohur turk, Saydam Yeniay dhe kanë një djalë, Ege.

---- ---- ----
-----