Ballina Showbiz Nuk do ta besoni si dukej dikur gruaja më e bukur në...

Nuk do ta besoni si dukej dikur gruaja më e bukur në botë (FOTO)

89
SHPËRNDAJE

Kim Kardashian është njër ndër femrat më të përfolura në botë. Në çdo paraqitje që bën, ajo arrin të ketë vëmendjen e miliona ndjekësve të saj në rrjetet sociale si dhe të mediave rozë.

Ajo njihet edhe si një nga ‘mbretëreshat’ e Instagramit, ku gëzon një reputacion të madh.

Së fundmi Kim ka publikuar një fotografi duke treguar se si dukej kur ishte në klasën e shtatë.
Vërehet se që nga ajo kohë, ajo kishte indikacionet e duhura për t’u bërë një yll.

-----