Ballina Showbiz Nuk do besoni, ja sa kilogramë ka humbur Elita pas lindjes

Nuk do besoni, ja sa kilogramë ka humbur Elita pas lindjes

28
SHPËRNDAJE

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo dhe këngëtari i mirënjohur, Gjiko pata katër muajve u bënë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Elita ka treguar për herë të parë se gjatë shtatzënisë ka shtuar 17-18 kilogramë.

E 12 nga ato i humbi që në javët e para të lindjes./ORAinfo/

-----