Ballina Lajme nacionale Nuk dëgjon e as nuk flet, 5 vjeçarja nga Prizreni ka nevojë...

Nuk dëgjon e as nuk flet, 5 vjeçarja nga Prizreni ka nevojë për ndihmën tuaj

10
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Aurona Smajlaj nga fshati Romaj i Prizrenit tash e tre javë ndodhet në Turqi, kjo me shpresen se atje do të gjejë shërim.

Aurona e vogël ende nuk e thotë as edhe një fjalë të vetme, nuk dëgjon dhe disa hapa i bën por me vëshrirësi.

Ajo vuan nga asthma, RPM, bronchopneonomia, incipiente dhe tonsilloadenoiditis hypertrophica.

Familja e Auronës kërkon ndihmë për shërimin e vajzës.

Një ndihmë sado e vogël nga ana e juaj, për familjen e 5 vjeçares do të vlejë shumë.

Nr. Xhirollogarisë: XK051502050002340247

Tel viber: 044 526 332

---- ----
-----