Ballina Lajme Bota/Rajoni Nudo e mbuluar nga boja e kuqe, ylli i “Baywatch” bën bamirësi...

Nudo e mbuluar nga boja e kuqe, ylli i “Baywatch” bën bamirësi (FOTO)

25
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ylli i “Baywatch”, Donna D’Errico është mbuluar me bojë të kuqe për një kauzë të mirë.

Donna, ka postuar imazhe të saj, e zhytur në bojë të kuqe dhe e gjitha kjo për të ardhur në ndihmë të një projekti për bamirësi.

“100% e fitimeve shkojnë për ‘A21.org’, për të ndihmuar në shpëtimin e viktimave të trafikimit njerëzor në të gjithë botën, edukimin e të prekurve dhe kthimin e të mbijetuarve në një jetë të pavarur”, shkruan 51-vjeçarja.

---- ----
----
-----
-----