Ballina Lajme vendore NP Komunalia njofton se Bujanoci dhe disa fshatra sonte sot mbeten pa...

NP Komunalia njofton se Bujanoci dhe disa fshatra sonte sot mbeten pa ujë

286
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

NJOFTIM NGA NP KOMUNALIA

Njoftohen qytetarët e Bujanocit dhe fshatrat për rreth, se prej ores ,23.30 der në orën 12.00 , nuk dot të ketë ujë , për pos fshatit Tërnoc. Ju faleminderit për mirëkuptim .

---- ----
----
-----
-----