Ballina Showbiz Norma tani një grua 41-vjeçare, nuk do ta njihni më

Norma tani një grua 41-vjeçare, nuk do ta njihni më

153
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Seriali ‘Pasionet e fshehta’ ishte për vite një ndër më të pëlqyerit si nga publiku spanjoll ashtu edhe nga ai i huaj.

Suksesi i tij vazhdoi edhe në publikun shqiptar ku pati një popullaritet të madh, përcjell ORAinfo.

Një personazh shumë i rëndësishëm ishte ai i Normës që e luante aktorja Danna Garcia.

E tani kaq shumë vite pas serialit ajo është një grua 41-vjeçare dhe po duket shumë më ndryshe./ORAinfo/

---- ----
-----