Ballina Showbiz Nora vishet e tëra me të bardha, do ta “tranojë” Robertin

Nora vishet e tëra me të bardha, do ta “tranojë” Robertin

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo cilësohet si njëra ndër këngëtarët më të bukura të estradës.

Nora Istrefi cilësohet si një ndër këngëtaret më tërheqëse shqiptare. Format e saj trupore dhe paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, janë ato që komentohen shumë nga publiku dhe mediet rozë.

Së fundi, Nora ka publikuar disa foto, ku shihet e veshur me të bardha.

Këngëtarja duket, sigurisht, elegante e seksi.

---- ---- ----
-----