Ballina Showbiz Nora vishet e tëra me të bardha, do ta “tranojë” Robertin

Nora vishet e tëra me të bardha, do ta “tranojë” Robertin

29
SHPËRNDAJE

Ajo cilësohet si njëra ndër këngëtarët më të bukura të estradës.

Nora Istrefi cilësohet si një ndër këngëtaret më tërheqëse shqiptare. Format e saj trupore dhe paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, janë ato që komentohen shumë nga publiku dhe mediet rozë.

Së fundi, Nora ka publikuar disa foto, ku shihet e veshur me të bardha.

Këngëtarja duket, sigurisht, elegante e seksi.

-----