Ballina Showbiz Nora vesh kompletet me barkun ‘jashtë’, por vëmendjen merr frizura e saj...

Nora vesh kompletet me barkun ‘jashtë’, por vëmendjen merr frizura e saj e ҫuditshme

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nora Istrefi cilësohet me të drejt si një ndër këngëtaret më tërheqëse shqiptare.

Format e saj trupore dhe paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, janë ato që komentohen shumë nga publiku dhe mediet rozë, shkruan ORAinfo.

Nora vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një video në të cilën shihet e veshur me një pal komplete me barkun zbuluar.

Ajo që bie në sy është frizura interesante e Norës.

Si gjithmonë, edhe me këtë pamje Nora po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

---- ----
-----