Ballina Showbiz Nora vesh fustanin e bën frizurën më të bukur, do ta ‘ҫmend’...

Nora vesh fustanin e bën frizurën më të bukur, do ta ‘ҫmend’ Robertin sonte

83
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nora Istrefi cilësohet me të drejt si një ndër këngëtaret më tërheqëse shqiptare.

Format e saj trupore dhe paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, janë ato që komentohen shumë nga publiku dhe mediet rozë, shkruan ORAinfo.

Nora vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në pamjen e fundit ajo shihet e veshur me një fustan tejet atraktiv dhe si gjithmonë po duket shumë bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----