Ballina Showbiz Nora ‘trondit’ rrjetin, na zbulon mashkullin e zemrës

Nora ‘trondit’ rrjetin, na zbulon mashkullin e zemrës

285
SHPËRNDAJE

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotos së fundit ajo e ka uruar Valdrin Sahitin për ditëlindje.

Ka kohë që ajo dhe Valdrini janë shok shumë të ngushtë./ORAinfo/

Dhurata Dora e veshur me shumë stil, por ky detaj mori tërë vëmendjen

-----