Ballina Showbiz Nora shfaqet provokuese në imazhin e fundit

Nora shfaqet provokuese në imazhin e fundit

61
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nora Istrefi është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Përveç për karrierën e saj si këngëtare, Nora është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Para pak muajve, Nora dhe Robert Berisha janë ndarë dhe kjo vazhdon të bëjë bujë në publik.

E tani duket se Nora e ka marrë mjaftë mirë veten. Se fundmi Nora ka publikuar një foto ku shfaqet e shumë tërheqëse.

E veshur me rroba sportive, trupi i Norës është në super formë. /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----