Ballina Showbiz Nora shfaqet më provokuese se kurrë, shikoni si ëstë veshur

Nora shfaqet më provokuese se kurrë, shikoni si ëstë veshur

86
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nora Istrefi është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Format e saj trupore dhe paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, janë ato që komentohen shumë nga publiku dhe mediet rozë, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, Nora është shumë aktive edhe në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Së fundi, Nora ka publikuar një video ku ajo shfaqet më një fustan provokues, e kështu s’e kemi parë moti Norën./ORAinfo/

---- ---- ----
-----