Ballina Showbiz Nora sapo doli nga frizerja, merr gjithë vëmendjen veshja e saj e...

Nora sapo doli nga frizerja, merr gjithë vëmendjen veshja e saj e tejdukshme

43
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nora Istrefi është këngëtarja që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.

Ajo është shumë e përfolur për linjat e saj plot stil krahas karrierës muzikore, përcjell ORAinfo.

Norën e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar dy foto ku shihet që sapo ka dalë nga frizerja dhe veshja e saj transparente është ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ---- ----
-----