Ballina Showbiz Nora pozon pranë këtij këngëtari, Roberti do të xhelozojë

Nora pozon pranë këtij këngëtari, Roberti do të xhelozojë

73
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nora Istrefi duket se po arrin të jetë tejet aktive në mbrëmje e në koncerte.

Ato janë të panumërta edhe jashtë Kosovës, përcjell ORAinfo.

Sot, ajo dhe këngëtari i njohur, Lumi B do të performojnë në një koncert bashkë.

E Nora nuk ka hezituar të postojë një video bashkë me Lumin, e kjo mund ta bëjë xheloz burrin e saj./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----