Ballina Showbiz Nora pozon pranë këtij këngëtari, Roberti do të xhelozojë

Nora pozon pranë këtij këngëtari, Roberti do të xhelozojë

70
SHPËRNDAJE

Nora Istrefi duket se po arrin të jetë tejet aktive në mbrëmje e në koncerte.

Ato janë të panumërta edhe jashtë Kosovës, përcjell ORAinfo.

Sot, ajo dhe këngëtari i njohur, Lumi B do të performojnë në një koncert bashkë.

E Nora nuk ka hezituar të postojë një video bashkë me Lumin, e kjo mund ta bëjë xheloz burrin e saj./ORAinfo/

-----