Ballina Showbiz Nora po e shijon jetën pa Robertin, shikoni çka po bën sonte

Nora po e shijon jetën pa Robertin, shikoni çka po bën sonte

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Nora Istrefi është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Përveç për karrierën e saj si këngëtare, Nora është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Para pak muajve, Nora dhe Robert Berisha janë ndarë dhe kjo vazhdon të bëjë bujë në publik.

Mirëpo, ndarja duket se s’po ia prish qejfin Norës dhe se po e shijon shumë këtë kohë pranë shoqërisë./ORAinfo/

---- ----
-----