Ballina Showbiz Nora ‘përvëluese’ me fustanin që ka veshur, por kush është mashkulli që...

Nora ‘përvëluese’ me fustanin që ka veshur, por kush është mashkulli që po e ndjek?

86
SHPËRNDAJE

Nora Istrefi cilësohet me të drejt si një ndër këngëtaret më tërheqëse shqiptare.

Format e saj trupore dhe paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, janë ato që komentohen shumë nga publiku dhe mediet rozë, shkruan ORAinfo.

Nora vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një video në të cilën shihet e veshur me një fustan të bukur, por edhe transparent.

Pas Norës shihet edhe një mashkull i cili po e ndjek nga pas.

A thua do të xhelozojë Roberti për këtë gjë!?/ORAinfo/

-----