Ballina Showbiz Nora nuk po mund ta përballojë ndarjen nga Roberti, merr vendimin e...

Nora nuk po mund ta përballojë ndarjen nga Roberti, merr vendimin e papritur

1193
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nora Istrefi dhe Robert Berisha ka disa ditë që janë ndarë.

Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar në Instagram, shkruan ORAinfo.

E Nora duket se do të shkojë jashtë vendit.

A thua ka kjo lidhje me ndarjen nga Roberti./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----