Ballina Showbiz Nora më e ‘zjarrtë’ se kurrë më parë, do ta ‘shkri’ Robertin...

Nora më e ‘zjarrtë’ se kurrë më parë, do ta ‘shkri’ Robertin me këtë pamje

62
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nora Istrefi cilësohet me të drejt si një ndër këngëtaret më tërheqëse shqiptare.

Format e saj trupore dhe paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, janë ato që komentohen shumë nga publiku dhe mediet rozë, shkruan ORAinfo.

Nora vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në pamjen e fundit ajo po duket me të vërtetë shumë bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----