Ballina Showbiz Nora ka dal mbrëmë, me këtë fustan i ka ‘shkri’ të pranishmit

Nora ka dal mbrëmë, me këtë fustan i ka ‘shkri’ të pranishmit

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nora Istrefi është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Format e saj trupore dhe paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, janë ato që komentohen shumë nga publiku dhe mediet rozë, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, Nora është shumë aktive edhe në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Nora ka dal mbrëmë, e veshur me një fustan të shkurt e transparent, ajo i ka ‘shashtris’ të pranishmit. /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----