Ballina Showbiz Nora iu lë ‘gojëhapur’ me këtë veshje, mbulohet nga gjarpri

Nora iu lë ‘gojëhapur’ me këtë veshje, mbulohet nga gjarpri

440
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nora Istrefi mbulohet nga gjarpëri.

Është nga ato këngëtaret që gjithnjë e ka përcjellë fati dhe suksesi në karrierën e saj.

Duke qenë kështu, Nora Istrefi gjithmonë është lakmuar për të arriturat e saj, dhe për punën e pandalshme që gjithmonë e ka dëshmuar me hite e projekte të magjishme, shkruan Kosovarja.

Para saj shtrihet një krijimtari e gjatë, dhe numër i madh i paraqitjeve skenike, që e kanë bërë ende më të pëlqyer dhe më të kërkuar.

Nora, ashtu siç ka ditur ti bëjë të tjerët për vete përmes anës profesionale, ashtu i ka afruar edhe nga jeta private, mos të themi më shumë se ç’duhet.

Ndonëse këto javët e fundit është folur rreth divorcit të saj dhe për jetën e mëmësisë, sot emrin e saj do të përmendim për diçka tjetër.

Është fjalë për paraqitjen e saj të radhës e cila ka mahnitur me bukurinë e saj, por edhe ka habitur me qaforen që kishte vendosur rreth kokës së saj.

Nora për këtë pamje të saj kishte vendosur që më formë gjapëri të vendosë qaforen rreth saj, që sidoqoftë dukej bukur edhe kështu dhe tërheqësë.

---- ----
----
----- ----
-----