Ballina Showbiz Nora ia qet pikën, me këtë fustan provokues ajo i deklason të...

Nora ia qet pikën, me këtë fustan provokues ajo i deklason të gjitha

87
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi se po arrin të jetë tejet aktive në mbrëmje e në koncerte.

Ato janë të panumërta edhe jashtë Kosovës, përcjell ORAinfo.

Ajo mbrëmë ka përformuar në një diskotekë në Shqipëri.

E veshur me një fustan të zi e shumë provokues, Nora shfaq trupin e saj si ‘peshk’.

Me këtë pamje, Nora do ta ‘shkrijë’ edhe burrin e saj Robertin. /ORAinfo/

Shikojeni videon dhe binduni.

---- ---- ----
-----