Ballina Showbiz Nora e ka vapë, publikon pamje duke u larë në pishinën e...

Nora e ka vapë, publikon pamje duke u larë në pishinën e shtëpisë

120
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi se po arrin të jetë tejet aktive në mbrëmje e në koncerte.

Ato janë të panumërta edhe jashtë Kosovës, përcjell ORAinfo.

Krahas muzikës, Nora është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo vazhdimisht publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Në këto temperatura të larta, Nora ka vendosur që të freskohet në pishinën e shtëpisë së saj.

Ajo ka publikuar disa video duke u rrezitur dhe duke u bërë gati për të hyrë në pishtin.

Linjat e saj përfekte marrin gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

Më poshtë i keni dy videot e Norës nga pishina e shtëpisë së saj…

---- ---- ----
-----