Ballina Showbiz Nora e bën si ‘nuse’ vajzën e saj, vjen reagimi i menjëhershëm...

Nora e bën si ‘nuse’ vajzën e saj, vjen reagimi i menjëhershëm i Robertit

178
SHPËRNDAJE

Po bën ende bujë në publik ndarja e çiftit Robert Berisha dhe Nora Istrefit.

Ata kanë vendosur ta jetojnë vajzën e tyre të ndarë, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë tejet aktivë në rrjete sociale edhe pas ndarjes.

Sot, Nora ka publikuar një foto ku shihet vajza e tyre Rene.

E Nora e ka grimuar vajzën për të dalë e kjo duket se s’do t’i pëlqejë Robertit./ORAinfo/