Ballina Showbiz Nora do t’i bie pishman, Roberti “çmend” vajzat me foton e fundit

Nora do t’i bie pishman, Roberti “çmend” vajzat me foton e fundit

62
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nora do t’i bie pishman që është ndarë me të.

Robert Berisha është muzikant dhe këngëtar shumë i njohur.

Ai u bë i njohur fillimisht si burri i Nora Istrefit.

Por, para pak javësh ata i dhanë fund martesës shumë vjeҫare.

Që nga ndarja me Norën, ai është edhe më aktiv në rrjetet sociale, por edhe me mbrëmje muzikore.

E sot ai ka publikuar një foto në të cilën ka shfaqur trupin e formësuar.

Duket se pas kësaj fotografie, Nora do t’i bie pishman që është ndarë nga Roberti.

---- ----
----
----- ----
-----