Ballina Showbiz Nora do të xhelozojë, Roberti shfaqet pranë kësaj super këngëtareje

Nora do të xhelozojë, Roberti shfaqet pranë kësaj super këngëtareje

83
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit po vazhdon të bëjë shumë bujë në publik.

Ata i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare nga e cila kanë edhe një vajzë, përcjell ORAinfo.

Pas ndarjes që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot, Roberti ka publikuar një foto ku shihet pranë këngëtares dhe moderatores, Luana Vjollca, e kjo duket se s’do t’i pëlqejë Norës./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----